KONSULTANCI ŚLUBNI

| PRZYJEMNOŚĆ PRACY |

 

Współpraca z nami to czysta przyjemność. Pracujemy kompleksowo i elastycznie. Zajmujemy się dostawą alkoholi i napojów na przyjęcie Państwa klientów – mogą nam Państwo powierzyć wszystkie dostawy (nie tylko do baru). Zawsze służymy radą i szukamy dla Państwa najlepszych rozwiązań. Troszczymy się także o gości z ograniczeniami żywieniowymi. Wiedząc wcześniej, jakich alergenów nie powinno być w produktach, jesteśmy w stanie odpowiednio zaopatrzyć bar.

Nasz sommelier dopasuje wina do potraw i gustu pary młodej oraz ich oczekiwań. Płacą Państwo się tylko za otwarte butelki.

Przyjeżdżamy do lokalu 3 godziny wcześniej, aby zaadaptować bar zgodnie z zaleceniami dekoratorów. Zależy nam, żeby każdy element korespondował z planowanym wystrojem;

Proponujemy bezgotówkową formę rozliczenia – nie muszą Państwo przygotowywać gotówki w dniu wesela. Wystawiamy wygodną w rozliczeniu fakturę vat.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w obsłudze wesel międzynarodowych (najciekawsze dotychczas to polsko – erytrejskie). Wszyscy nasi barmani komunikują się w języku angielskim, dlatego zagraniczni goście będą czuli się swobodnie przy barze.